Bezpłatne porady doradców technicznych

W związku z realizacją projektu grantowego ?Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej ? mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska?, mieszkańcy gminy Kobierzyce mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych porad doradców technicznych.

Dyżury doradców będą się odbywać zgodnie z harmonogramem:

10 stycznia 2018 r. ? dyżur doradcy technicznego w Kobierzycach, godz. 12.00-18.00

Spotkania będą odbywać się w budynku Urzędu Gminy w Kobierzycach, al. Pałacowa 1. Na spotkania obowiązuje rejestracja pod wskazanymi poniżej telefonami lub adresami e-mail:
? 71 36 98 124,
? 71 36 98 156
? hmichalak@ugk.pl
? mpolis@ugk.pl

Ponadto oprócz dyżurów w punktach konsultacyjnych dla Gminy Kobierzyce został uruchomiony specjalny e-mail stanowiący zdalny dostęp do doradcy technicznego:
? doradca1-kobierzyce@fea.pl
? doradca2-kobierzyce@fea.pl