Bezpłatne porady doradców technicznych

W związku z realizacją projektu grantowego „Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej – mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska”, mieszkańcy gminy Kobierzyce mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych porad doradców technicznych.

Dyżury doradców będą się odbywać zgodnie z harmonogramem:

10 stycznia 2018 r. – dyżur doradcy technicznego w Kobierzycach, godz. 12.00-18.00

Spotkania będą odbywać się w budynku Urzędu Gminy w Kobierzycach, al. Pałacowa 1. Na spotkania obowiązuje rejestracja pod wskazanymi poniżej telefonami lub adresami e-mail:
• 71 36 98 124,
hmichalak@ugk.pl
mpolis@ugk.pl

Ponadto oprócz dyżurów w punktach konsultacyjnych dla Gminy Kobierzyce został uruchomiony specjalny e-mail stanowiący zdalny dostęp do doradcy technicznego:
doradca1-kobierzyce@fea.pl
doradca2-kobierzyce@fea.pl